PockeTool 2.0: kieszonkowy multitool dla majsterkowiczów

Na Kickstarterze rozpoczęto zbiórkę funduszy na PockeTool 2.0 – nowy i bardzo funkcjonalny multitool. Gadżet będzie kosztował 35 dolarów.

Multitool to jeden z najlepszych wynalazków ostatnich lat, który bardzo cenią sobie majsterkowicze. Jest to bowiem wielofunkcyjne narzędzie zamknięte w bardzo poręcznej obudowie. W zależności od wersji, może oferować od kilku do kilkunastu urządzeń, które nie tylko pozwolą otworzyć butelkę, ale też przeciąć drut, czy wkręcić śrubkę.

PockeTool 2.0 to najnowszy gadżet z tej kategorii, który właśnie pojawił się na Kickstarterze. Jest to udoskonalona wersja narzędzia, które pojawiło się jakiś czas temu, wzbogacona o nowe możliwości. Sprzęt wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zapewniono mu pełną wodoodporność, więc możemy go używać w każdych warunkach. Zastosowano w nim również kilka usprawnień oraz zupełnie nowy mechanizm uwalniania poszczególnych narzędzi.

multitool

Urządzenie wyposażono w narzędzia, które czynią je bardzo przydatnym w codziennym życiu, a także niezastąpionym gadżetem na biwaku. Posiada m.in., otwieracz do butelek, puszek, podręczny scyzoryk. Wyposażono go także w śrubokręty, w tym także śrubokręt Philipsa oraz narzędzia do skręcania przewodów, a nawet klucz imbusowy.

W zestawie znajdziemy ponadto krzesiwo do rozpalania ognia oraz karabińczyk umożliwiający wciąganie na linie ekwipunku podczas wspinaczki górskiej.

multitool

Multitool PockeTool 2.0 w przeliczeniu kosztuje niecałe 140 zł i możecie go zamówić na stronie Kickstartera. Konstruktorzy zebrali już fundusze na rozpoczęcie produkcji, więc gadżet trafi do pierwszych klientów już w listopadzie.

Źródło

You may also like...