Podręczna biblioteka w Tym iPhonie

W dzisiejszych czasach znacznie łatwiej jest czytać elektroniczne wersje książek, niż ich papierowe odpowiedniki. Nic nie ważą, można ich ze sobą zabierać setki i czytać w każdej chwili za pomocą eReadera, lub smartfona.

Mole książkowe docenią nową inicjatywę firmy nowojorskiego startupu Oyster, który stworzył dla iPhona specjalną aplikację przeznaczoną do czytania książek, zaprojektowaną w stylu Netflixa. Program daje użytkownikom tych smartfonów dostęp do biblioteki zawierającej ponad 100,000 książek pochodzących od największych wydawców.

By skorzystać z aplikacji trzeba zapłacić niewielki abonament w wysokości 9,95 USD miesięcznie, ale w zamian możemy czytać tyle książek ile tylko zechcemy, od takich wydawców, jak HarperCollins, Houghton Mifflin Harcourt, oraz Smashword.

Aplikacja posiada kompleksową wyszukiwarkę pozycji, dzięki której możemy sortować książki pod kątem gatunku, popularności, oraz autorów, a dodatkowo możemy dzielić się naszymi opiniami w mediach społecznościowych, oceniając także przeczytane tytuły. Plusem aplikacji jest również to, że do 10 ostatnich książek mamy dostęp offline, a więc nie musimy się łączyć z internetem, by je przeczytać.

Źródło: Oysterbooks.com

You may also like...