Podręczny system dezynfekcji szczoteczki do zębów

Szczoteczka do zębów jest prawdziwym siedliskiem bakterii, dlatego po każdym użyciu, powinno się ją dezynfekować. Najwygodniej skorzystać w tym celu z nowego gadżetu firmy iRiver.

iRiver na naszym rynku znany jest przede wszystkim z przenośnych odtwarzaczy MP3, ale w swej ofercie firma posiada wiele innych produktów, chociażby takich jak system dezynfekcji szczoteczki do zębów.Gadżet nazywa się iRiver Blank DN-84272 i jest niewielkim pudełkiem, zasilanym bateriami lub z sieci elektrycznej, który za pomocą lampy UV, czyści naszą szczoteczkę, zabijając według producenta, około 90 procent znajdujących się na nich bakterii.

Pojemnik wykonano z wytrzymałego, antybakteryjnego materiału, a więc możemy w nim cały czas naszą szczoteczkę przechowywać, zamiast robić to w łazience, zwykle w pobliżu toalety, dzięki której szczoteczka szybko pokrywa się bakteriami kałowymi. Proces dezynfekcji rozpoczyna się automatycznie, tuż po włożeniu szczoteczki do pojemnika i trwa około 5-7 minut.

Gadżet jest stosunkowo mały, jego rozmiar to 215 x 55 x 25 mm, a waga 160 gram. Ładujemy go poprzez port USB z peceta, lub za pośrednictwem dołączonej ładowarki. W czasie podróży zasilanie może się odbywać z dwóch baterii AA.

iRiver Blank DN-84272 dostępny jest w cenie 22 dolarów.

Źródło: Iriver.jp

You may also like...