Nowe grafiki zdradzają wygląd Samsunga Galaxy S21 FE

@evleaks ujawnił kolejne grafiki przedstawiające wygląd nadchodzącego smartfona Galaxy S21 FE. Możemy zobaczyć jak nowy sprzęt będzie prezentował się w pełnej okazałości.

Wprowadzony na rynek w 2020 roku Galaxy S20 FE okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Okrojona wersja flagowego modelu Samsunga cieszyła się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. W USA, według tamtejszych operatorów był to jeden z najlepiej sprzedających się modeli koreańskiej marki, a i na innych rynkach radził sobie całkiem nieźle.

Tak może wyglądać Galaxy S21 FE

Nic więc dziwnego, że Samsung przygotowuje jego następcę, który ma zadebiutować jesienią bieżącego roku. Dzięki licznym przeciekom udaje się nam coraz lepiej poznać nadchodzący produkt, a teraz @evleaks pokazał nam jak będzie wyglądał. Znane źródło przecieków opublikowało na swym Twitterze grafiki przedstawiające jego wygląd zewnętrzny.

Jeśli wierzyć grafikom, nowy model pod względem stylistycznym w znacznym stopniu nawiązuje do swego poprzednika. Na obrazkach możemy więc zauważyć dość cienkie ramki otaczające wyświetlacz, a także dziurę w której zainstalowano kamerę do selfie.

Moduł tylnego aparatu wygląda natomiast bardzo podobnie do flagowego Galaxy S21, aczkolwiek zastosowano tu nieco inne materiały. Dla zachowania niższej ceny producent zrezygnował z metalowej obudowy, zastępując ją plastikiem.

Nowe wersje kolorystyczne

Przeciek zdradza również dostępne wersje kolorystyczne, takie jak czarna, purpurowa, oliwkowa zieleń oraz biała. Oczywiście powyższe szczegóły nie muszą okazać się prawdziwe, lecz @evleaks to bardzo wiarygodne źródło przecieków. Prezentowane przez niego w przeszłości informacje wielokrotnie się sprawdzały, więc można założyć, że i tym razem tak będzie.

Z wcześniejszych doniesień wiemy, że Galaxy S21 FE będzie miał Snapdragona 888 z 6 lub 8 GB RAM oraz 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Otrzyma również 6,5″ wyświetlacz OLED o rozdzielczości HD+, a także 120 Hz odświeżaniu obrazu. Jego tylny aparat zaoferuje 12 MP główny sensor z optyczną stabilizacją obrazu oraz 12 MP sensor szerokokątny i teleobiektyw. Przednia kamera otrzyma natomiast ten sam 32 MP sensor znany z poprzedniej generacji.

Telefon będzie natomiast zasilał 4500 mAh akumulator z 25 W systemem szybkiego ładowania.

Galaxy S21 FE

Źródło

You may also like...