Walmart rozda za darmo 740 tys. smartfonów Samsunga

Walmart zrobi bardzo miły prezent swym amerykańskim pracownikom. Koncern poinformował, że rozda im za darmo 740 tys. smartfonów Samsunga, a będzie to model Galaxy XCover Pro.

Duże firmy bardzo często wynagradzając swych pracowników awansujących na wyższe stanowiska, dając im smartfony. Zwykle takie prezenty ograniczają się głównie do kierownictwa, lecz czasem mogą obejmować także pracowników niższego szczebla, co jest bardzo miłym gestem.

Walmart poinformował właśnie, że podaruje za darmo swym amerykańskim pracownikom smartfony Samsunga. Ściślej mówiąc będzie to wytrzymały model Galaxy XCover Pro. A otrzyma go 740 tys. osób zatrudnionych w jednej z największych sieci handlu detalicznego. Biorąc pod uwagę fakt, że firma zatrudnia w USA 1,6 mln osób, to niemal połowa pracowników może liczyć na gratisowy smartfon.

Oczywiście są to telefony służbowe, z których pracownicy będą mogli korzystać głównie w godzinach pracy. Zapewnią im dostęp do firmowej poczty, aplikacji, a także specjalnej przeglądarki stworzonej dla zatrudnionych przez Walmart. Pracownicy będą również modeli korzystać z firmowej aplikacji Me@Walmart, dającej m.in., dostęp do grafików.

Dla Samsunga pomysł Walmartu będzie z pewnością bardzo korzystny nie tylko z marketingowego, ale również finansowego punktu widzenia. Nie znamy jednak wartości tej umowy. Wprawdzie Galaxy XCover Pro kosztuje 500 dolarów, to przy tak dużym zamówieniu wynegocjowano z pewnością dużo niższą cenę.

Walmart

Źródło

You may also like...