Poduszka z masażem receptą na ból pleców

Na Xiaomi Youpin pojawił się ciekawy gadżet, który może nam pomóc się zrelaksować. Jest to nowoczesna poduszka z systemem masażu, pomagająca walczyć z bólem pleców.

Ból pleców w przeszłości był problemem jedynie osób starszych, lecz dziś cierpi na niego coraz więcej młodszych osób. Pracują bowiem przez wiele godzin przy biurkach, a w wolnym czasie przyklejają się do swych smartfonów, mając nienaturalnie wykrzywioną szyję. Z badań wynika, że obecnie około 40 procent pacjentów cierpiących na spondylozę szyjną, stanowią osoby poniżej 30 roku życia.

Poduszka do walki z bólem pleców

Na szczęście powstają gadżety pomagające skutecznie walczyć z tym groźnym schorzeniem. Jeden z nich pojawił się na platformie Xiaomi Youpin, a nazywa się LEGA AI Smart Cervical Massage Sleep Pillow. Urządzenie zaprojektowano specjalnie do walki z bólem pleców, a można je dostać za 299 juanów, czyli w przeliczeniu około 160 zł.

poduszka

Jest to gadżet wyglądający jak typowa poduszka, ale mający nieco inne funkcje. Dzięki specjalnie opracowanemu kształtowi podpiera głowę oraz szyję, zapewniając ich prawidłową pozycję i eliminując obciążenia. Dodatkowo wyposażono ją w funkcję masażu, która pomaga rozluźnić mięśnie zapewniając relaks podczas wypoczynku.

Gadżet posiada cztery tryby masażu, a są to: głębokie rozciąganie, masaż karku, relaksujący sen oraz poranna pobudka. Umożliwiają głębokie rozluźnienie kręgosłupa szyjnego podczas snu, a dodatkowe mechanizmy dbają o odpowiednią temperaturę w nocy, zapewniając tym samym lepszy sen.

poduszka

Masaż to nie wszystko, poduszka posiada bowiem funkcję regulacji wysokości w czterech poziomach, pozwalające dostosować ją do indywidualnych preferencji. Dzięki specjalnym poduszkom powietrznym znajdującym się wewnątrz, można regulować kształt poduszki, dzięki czemu zapewnia odpowiednie podparcie szyjnego odcinka kręgosłupa.

Wbudowany budzik ułatwi wstawanie

LEGA AI Smart Cervical Massage Sleep Pillow ma również wbudowany budzik. W firmowej aplikacji Mija wystarczy jedynie ustawić godzinę o której chcemy wstać. Wówczas poduszka delikatnie nas obudzi za pomocą poduszek powietrznych generujących ruch w górę i w dół.

Oczywiście jak przystało na inteligentny gadżet, sterowanie funkcjami poduszki może odbywać się również za pomocą systemu sterowania głosem XiaoAi.

Źródło

You may also like...