Nowy wideodzwonek Ring sprawniej wykryje intruzów

Amazon zaprezentował najnowszy wideodzwonek Ring Video Doorbell Pro 2. Produkt posiada ulepszony system detekcji ruchu, znacznie sprawniej wykrywający intruzów.

Jeśli kogoś nie stać na rozbudowany system monitoringu wyposażony w wiele kamer, to kupuje wideodzwonek. To coraz powszechniejszy sposób ochrony naszego mieszkania lub domu przed intruzami, oferujący wiele użytecznych funkcji. Taki gadżet nie tylko nagrywa to co dzieje się przed drzwiami, ale też potrafi rozpoznawać twarze ludzi i powiadamiać właściciela jeśli zauważy podejrzane osoby.

Wideodzwonek chroni przed intruzami

Jednym z wiodących producentów takiego sprzętu jest należąca do Amazonu firma Ring, która ma w swej ofercie wiele modeli wideodzwonków. Przedsiębiorstwo właśnie zapowiedziało najnowszy produkt o nazwie Ring Video Doorbell Pro 2.

wideodzwonek

To co odróżnia go od poprzedniej generacji, to usprawnienia w zakresie bezpieczeństwa oraz kilka innowacyjnych i inteligentnych funkcji. Jedną z nich jest rozbudowana możliwość detekcji ruchu, która nazywa się 3D Motion Detection. To technologia dodająca dystans, prędkość, rozmiar oraz przewidywanie trajektorii. W połączeniu z rozdzielczością 1536p, gwarantuje to szerszą perspektywę, zapewniając dokładniejszy obraz intruzów. Dzięki technologii radarowej, dzwonek potrafi także pokazać obszar znajdujący się przed naszym domem z lotu ptaka.

Dzwonek posiada także zestaw mikrofonów, współpracujących z wbudowanym interkomem, które znacznie lepiej eliminują zniekształcenia dźwięku. Można go także połączyć z urządzeniami inteligentnego domu zarządzanymi przez Alexę, co znacznie podnosi komfort korzystania z tego sprzętu.

wideodzwonek

Ring Video Doorbell Pro 2 do sprzedaży trafi 31 marca w cenie 249 dolarów. Wideodzwonek można już zamawiać na oficjalnej stronie producenta.

Pierwsza linia obrony

Jeśli chcielibyście sprawić sobie taki gadżet, by chronić się przed intruzami oraz włamywaczami, to w tym sklepie dostaniecie model Ring Z. To model rejestrujący obraz w jakości 1080p, a dzięki wbudowanemu WiFi możemy go podglądać za pomocą smartfona. Otrzymujemy też powiadomienia o wykryciu ruchu oraz możemy prowadzić zdalne rozmowy z osobą stojącą przed drzwiami.

Za 379 zł w tym sklepie możecie natomiast zakupić model Ring V3. Ten sprzęt również rejestruje obraz w 1080p. Natomiast wbudowany czujnik ruchu pozwala na otrzymywanie powiadomień za każdym razem, gdy ktoś zbliży się do domu. Czujnik ruchu można odpowiednio kalibrować, aby nie wywoływał fałszywych alarmów.

Doorbell V3 posiada dwuzakresowe Wifi o częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz oraz poprawioną strefę zbliżonego ruchu – 1,5 do 4,5 m przed wideodomofonem. Urządzenie jest kompatybilne z asystentem głosowym Amazon Alexa. Wyposażono go też w głośniki i mikrofon umożliwiające dwukierunkową rozmowę.

Źródło

You may also like...