Pokemon GO: legendarne Pokemony dopiero pod koniec roku

Niantic Labs, całkiem niedawno wzbogaciło swą sztandarową produkcję Pokemon GO o nowe Pokemony, jednak wciąż brakuje w niej legendarnych potworków. Te mają się jednak pojawić dopiero pod koniec roku.

Niantic Labs wciąż pracuje nad podniesieniem atrakcyjności Pokemon GO i wzbogaca je o nowe elementy. Ostatnio gracze otrzymali wiele nowych Pokemonów, które mogą schwytać. Fani jednak nadal oczekują na te najbardziej wartościowe, legendarne wersje.

Ich cierpliwość zostanie jednak wystawiona na ciężką próbę. W jednym z najnowszych wywiadów John Hanke, dyrektor generalny Niantic Labs powiedział, że choć legendarne Pokemony nadal są w planach, to prawdopodobnie pojawią się w grze dopiero pod koniec bieżącego roku.

Hanke wyjaśnił, że zanim potworki dołącza do Pokemon GO, trzeba jeszcze zrealizować wcześniejsze obietnice dane graczom, czyli m.in., umożliwić im wspólną zabawę, a także usprawnić siłownie. Innymi słowy twórcy mają jeszcze sporo roboty do wykonania, więc legendarne Pokemony schodzą na dalszy plan.

ZOBACZ NAJTAŃSZE GRY NA PC I KONSOLE

Oby tylko gracze nie ekscytowali się tak bardzo możliwością chwytania rzadkich pokemonów, by umrzeć na zawał, tak jak przydarzyło się to niedawno 67-letniemu mieszkańcowi Singapuru.

Źródło: Wired.de

You may also like...