Pokemon GO pozwala zgromadzić aż 3000 Pokemonów

Niantic Labs po raz kolejny podniosło limit Pokemonów, które możemy przechowywać. Obecnie Pokemon GO pozwala posiadać ich aż 3000 oraz 2500 przedmiotów.

Wydana kilka lat temu Pokemon GO, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, co jest niewątpliwie zasługą jej producentów. Wciąż wzbogacają tytuł o nowe elementy podnoszące jego atrakcyjność.

W ostatnim czasie producenci skupili się na powiększaniu plecaka, umożliwiającego przechowywanie Pokemonow. Do tej pory gra nie była bowiem zgodna z mottem przewodnim tej marki: “Złap je wszystkie”, gdyż miała ograniczenia dotyczące liczby przechowywanych stworów. Na szczęście z roku na rok stają się coraz mniejsze, a plecak gracza rośnie. W zeszłym roku limit Pokemonów oraz przedmiotów znajdujących się w plecaku wynosił odpowiednio 1500 i 2000. W lipcu bieżącego roku wzrósł do 2500, natomiast teraz ponownie go podniesiono. Obecnie limit pozwala przechowywać 3000 Pokemonów i 2500 przedmiotów.

Oczywiście jest to maksymalna pojemność naszego plecaka, której nie uzyskujemy od samego początku. Na starcie nasza torba jest mieści dużo mniej przedmiotów, ale możemy rozszerzyć jej pojemność. Rzecz jasna wiąże się to z określonymi kosztami, ponieważ powiększenie torby o dodatkowe 50 slotów kosztuje 200 Pokecoinów. Monety zdobywamy w grze, ale można je też kupić za gotówkę.

Innymi słowy, by powiększyć nasz plecak musimy sięgnąć do portfela.

Pokemon GO

Źródło

You may also like...