Realme X50 5G zrobi nam selfie podwójną kamerą

Firma Realme chce w tym roku wprowadzić do sprzedaży kolejny flagowiec. Model Realme X50 5G będzie miał nie tylko modem 5G, ale też podwójną kamerę do selfie.

Na początku bieżącego roku firma Realme zaprezentowała flagowy model X2 Pro, wyposażony w procesor Snapdragon 855+. Nie będzie to jedyny topowy sprzęt tej marki, który trafi do sklepów w 2019 roku. Przedsiębiorstwo zapowiada kolejny telefon z górnej półki, którym jest Realme X50 5G.

Z informacji przedstawionych na firmowym koncie w serwisie Weibo wynika, że będzie to prawdziwa nowość w ofercie producenta. Nie tylko jest jego pierwszym smartfonem wyposażonym w technologię 5G. Ale też pierwszym sprzętem z dziurą w ekranie przeznaczoną pod przednią kamerę. Sama kamera do selfie posiada natomiast aż dwie soczewki.

Dobrą wiadomością jest to, że nadchodzący produkt będzie kompatybilny zarówno z siecią nowej, jak i obecnej generacji. Ułatwi to przejście na nową technologię łączności.

Realme nie ujawniło jeszcze wszystkich szczegółów technicznych nowego sprzętu, ani też jego ceny. Musimy też poczekać na oficjalną datę premiery, ale miejmy nadzieję, że oczekiwanie nie będzie długie.

Realme X50 5G

Źródło

You may also like...