Pokemon GO wreszcie umożliwi handel Pokemonami

Twórcy Pokemon GO potwierdzili wprowadzenie ważnej funkcji. Gra wreszcie umożliwi handel złapanymi Pokemonami, czyli zaoferuje opcję, która powinna być dostępna od samego początku.

Jedną z kluczowych funkcji wszystkich gier o Pokemonach, jest możliwość handlowania schwytanymi stworkami. W ten sposób gracze mogą uzupełniać swe kolekcje oraz zdobywać poszukiwane rasy, które od dawna pragną szkolić. Nie wiedzieć jednak czemu, wydane kilka lat temu Pokemon GO, dotychczas takiej opcji nie oferowało. Na szczęście twórcy wreszcie zdecydowali się ją dodać.

Na oficjalnej stronie gry, Niantic zapowiedziało, że już wkrótce ich gra otrzyma opcję handlu, a dodatkowo zostanie wzbogacona także o listę przyjaciół. W ten sposób każdy użytkownik będzie mógł wymieniać się stworkami, które nie są mu już dłużej potrzebne, by zdobyć poszukiwane gatunki. Handel ma być możliwy z osobami znajdującymi się na liście przyjaciół. Dzięki niej, gracze będą mogli dodatkowo śledzić wzajemnie swe postępy, a także przesyłać im przedmioty oraz zdobywać bonusy.

Nowa funkcja powinna pojawić się jeszcze w tym tygodniu, więc warto codziennie logować się do gry, by nie przegapić jej nadejścia.

Pokemon GO

Źródło: pokemongolive.com

You may also like...