Ten mocny powerbank mieści się w kieszeni i szybko naładuje smartfona lub laptopa

Firma UGREEN wprowadza na rynek nowy powerbank Energy Pai Pro. Gadżet o mocy 100 W, który charakteryzuje się nie tylko kompaktowymi rozmiarami, ale też niezłą ceną.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli powerbanków, lecz większość z nich jest zbyt słaba, by naładować laptopa. Jeśli więc często pracujecie na komputerze poza domem, to potrzebujecie czegoś znacznie mocniejszego. Marka UGREEN, wprowadza właśnie do sprzedaży kolejny powerbank z serii Energy Pai Pro, który tym razem dysponuje nieco mniejszą mocą.

Energy Pai Pro z łatwością naładuje laptopa

W serii Energy Pai Pro, dostępnych jest już kilka modeli przenośnych akumulatorów. W ofercie jest m.in. 200 W model o pojemności 25 000 mAh oraz 130 W 20 000 mAh. Najnowszy produkt jest nieco słabszy od swoich braci, gdyż ma pojemność 20 000 mAh, zaś jego maksymalna moc, dostarczana na złączu USB-C, wynosi 100 W.

Według producenta, akumulator dzięki sporej mocy, jest w stanie w ciągu zaledwie 30 minut naładować MacBooka Air 13 M2 lub iPhone’a 15 Pro do 55%. W tym samym czasie może również uzupełnić do 50% baterię Huawei Mate 60 Pro. Umożliwia również ładowanie dwóch urządzeń równocześnie, dzięki wbudowanemu złączu USB-A o mocy 22.5 W. Należy jednak pamiętać, że wówczas na obu wyjściach moc jest ograniczona do zaledwie 10 W, a więc ładowanie urządzeń w ten sposób, zajmie znacznie więcej czasu. Jego pojemność wystarcza natomiast do naładowania iPhone’a 15 2,4-razy.

Sam powerbank można ładować z mocą 65 W, co zajmuje około 90 minut. Firma zapewnia również, że po 500 cyklach ładowania, nadal powinien zachować 80% swojej pierwotnej pojemności.

Urządzenie posiada oczywiście wyświetlacz, na którym można zobaczyć poziom pozostałej w akumulatorze energii. Natomiast technologia ThermalGuard, dba o bezpieczeństwo ładowania, zapobiegając przegrzewaniu się telefonu lub laptopa.

Powerbank Energy Pai Pro, dostępny jest na razie w Chinach, gdzie kosztuje 169 juanów (ok. 93 zł). Na ten moment nie wiadomo kiedy pojawi się w Europie. Nie musicie jednak czekać na jego premierę, ponieważ na tej stronie możecie sprawdzić ceny innych powerbanków, dostępnych w polskich sklepach. #reklama.

You may also like...