Powerbeats AMBUSH: słuchawki świecące w ciemności

Powerbeats zaprezentowało niezwykłe słuchawki bezprzewodowe dla osób pragnących się wyróżniać. Model nazywa się AMBUSH Special Edition i świeci w ciemności.

Słuchawki bezprzewodowe to obecnie najpopularniejszy sposób słuchania muzyki, gwarantujący komfort i pełną swobodę. Zwykle jednak taki sprzęt projektuje się, aby nie rzucał się specjalnie w oczy. Jeżeli jednak ktoś chciałby się wyróżnić z tłumu, powinien zainteresować się najnowszym produktem firmy Powerbeats.

To słuchawki o nazwie Powerbeats AMBUSH Special Edition, stworzone we współpracy ze znaną projektantką. Pod względem technicznym sprzęt nie różni się w żaden sposób od standardowego modelu słuchawek AMBUSH.

Powerbeats AMBUSH

Oferuje więc wygodny dostęp do przycisków sterujących głośnością, odtwarzaniem i przeskakiwaniem utworów oraz odbieraniem i kończeniem połączeń. Wbudowany procesor Apple H1 umożliwia natomiast współpracę z asystentem Siri oraz sterowanie słuchawkami za pomocą komend głosowych. Chipset pozwala również na szybkie przełączanie się pomiędzy różnymi urządzeniami oraz automatyczne parowanie z kontem w iCloud.

Sprzęt dysponuje również baterią gwarantującą 15 godzin słuchania muzyki, a jej doładowanie odbywa się poprzez port Lightning. Dzięki technologii Fast Fuel, jest to proces bardzo szybki. Wystarczy bowiem 5 minutowe ładowanie, aby uzyskać godzinę odtwarzania muzyki.

Powerbeats AMBUSH
Powerbeats AMBUSH

Powerbeats AMBUSH Special Edition różnią się natomiast wyglądem. Słuchawki pomalowano bowiem specjalnym lakierem w kolorze miętowej zieleni, który świeci w ciemności. Dodatkowo widoczne są wówczas logotypy “b” oraz AMBUSH”.

Te niezwykłe słuchawki są już dostępne na stronie producenta w cenie 895 zł. Nie jest oczywiście mało, ale takie koszty trzeba ponieść jeśli ktoś chciałby się wyróżniać.

Źródło

You may also like...