Citizen CZ Smart: nowoczesny smartwatch dla aktywnych

Citizen CZ Smart to pierwszy w pełni cyfrowy smartwatch znanego producenta zegarków. Sprzęt dostępny w cenie 395 dolarów posiada procesor Snapdragon Wear 3100.

Apple za pomocą Apple Watch pokazało światu, że smartwatche mogą wzbudzać świetnie się sprzedawać. Zainteresowanie takim sprzętem zaczynają coraz częściej wyrażać również producenci analogowych zegarków, którzy wprowadzają na rynek własne konstrukcje wzbogacone o cyfrowe funkcje. Do grona ich producentów dołączył m.in. Hublot, który zaprezentował model Hublot Big Bang e, a także Timex z modelem Ironman R300 GPS.

Smartwatchom najdłużej opierała się marka Citizen. Ale wygląda na to, że ona również się przełamała i zaprezentowała swój pierwszy w pełni cyfrowy smartwatch Citizen CZ Smart.

Citizen CZ Smart

Produkt wyposażono w platformę Wear OS co zapewnia dostęp do szerokiej gamy aplikacji dostępnych w Google Play Store oraz wielu przydatnych funkcji. Użytkownik ma m.in., do dyspozycji Asystenta Google, czy też Google Fit monitorujący naszą aktywność fizyczną. A jeśli nie jesteśmy fanami gotówki, możemy także korzystać z systemu płatności Google Pay. Naturalnie są też również personalizowane tarczki, w tym takie które upodobnią smartwatcha do popularnych produktów Citizena.

Urządzenie, którego sercem jest Snapdragon Wear 3100 wyświetla też powiadomienia o nadejściu SMS’a, emaila, przychodzącym połączeniu oraz alertach z kalendarza. Natomiast wbudowana bateria zapewnia około 24 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Jak już wspomniałem, nowy produkt możemy zakupić w cenie 395 dolarów.

Źródło

You may also like...