Pożar iPhone’a 7 Plus zarejestrowany na wideo

Choć smartfony palą się dość często, to rzadko mamy okazję widzieć je w trakcie samego pożaru i najczęściej oglądamy już zdjęcia tego co z nich zostało. Tym razem udało się jednak zarejestrować na wideo moment zapłonu iPhone’a 7 Plus.

Ostatnio głośno było o pożarach smartfonów firmy Samsung, ale to nie oznacza, że inne urządzenia są bezpieczne. Często palą się również iPhone’y i w sieci znaleźć można pełno zdjęć przedstawiających sprzęt zniszczony przez ogień.Niestety mamy dostęp tylko do fotografii, gdyż zwykle nie rzecz dzieje się tak szybko, że nie ma możliwości zapisania na wideo momentu pożaru. Tym razem jednak udało się to tego dokonać, a zrobiła to Brianna Olivas.

Na filmie, zamieszczonym przez nią na Twitterze widać, jak jej iPhone 7 Plus zaczyna się dymić. Potem pokazała jeszcze zdjęcie sprzętu po ugaszeniu ognia, prezentując zniszczenia spowodowane przez ogień. Oczywiście nie jest to całe zdarzenie, gdyż na wideo widać, że urządzenie musiało wcześniej wybuchnąć. Film pokazuje więc w zasadzie końcówkę tego incydentu.

Nie wiadomo co spowodowało pożar telefonu, ale Bree twierdzi, że skontaktowali się z nią już przedstawiciele Apple, by zabrać spalone urządzenie do testów, które mają ustalić przyczynę zapłonu. Ich wyniki mają być znane w ciągu tygodnia.

Źródło: Twitter.com

You may also like...