Poznaliśmy ceny LG V30 oraz modelu Plus

Koreańskie media podały ceny nowych smartfonów koncernu LG. Model LG V30 kosztować ma 700 dolarów, zaś wersja Plus została przez producenta wyceniona na kwotę 875 dolarów.

Analitycy rynkowi straszą nas cenami nowych flagowych modeli koncernów Apple i Samsung. Wielu twierdzi, że ceny Galaxy Note 8 lub iPhone 8 mogą przekroczyć nawet 1000 dolarów, co nie byłoby dobrą wiadomością

Na ich tle znacznie lepiej wypada LG V30, którego oficjalna prezentacja odbędzie się 31 sierpnia. Koreańska witryna ETNews twierdzi bowiem, że smartfon będzie oferowany w cenie 700 dolarów, natomiast wersja Plus kosztować ma 875 dolarów. Oba modele na koreańskim rynku pojawią się 15 września, zaś w niemieckich sklepach będą dostępne od 31 września.

Wersja Plus od standardowego modelu ma się nieco różnić, choć nie w kwestii rozmiaru ekranu. Ta pozostanie identyczna w obu modelach i będzie to 6″ ekran OLED Full Display. Procesory mają być także identyczne, czyli Snapdragon 835, a do tego dojdzie podwójny moduł aparatu z 16 MP i 13 MP sensorami. Telefon ma być wodoszczelny (IP 68) i posiadać baterię 3200 mAh.

Plus otrzyma natomiast 128 GB pamięci użytkowej, lepszy podzespoły audio, a także bezprzewodowe ładowanie.

LG V30

Źródło: Etnews.com

You may also like...