Premiera Apple Watch 3 jeszcze tej jesieni

Trzecia generacja zegarka Apple Watch może pojawić się w sprzedaży już tej jesieni. Nowy smartwatch zostanie znacznie unowocześniony i otrzyma łączność komórkową.

Nie da się zaprzeczyć, że Apple Watch zdominował rynek smartwatchy i żaden producent nie mógł się nawet zbliżyć do wyniku sprzedaży tego sprzętu. Apple doskonale zdaje sobie sprawę z popularności zegarka, dlatego przygotowuje trzecią jego generację.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że nowy zegarek może pojawić się w sprzedaży jesienią tego roku. Spekuluje się, że produkt może zostać pokazany na tej samej konferencji co nowe modele iPhone’a. Apple mogłoby bowiem w ten sposób wykorzystać uwagę świata, by pokazać dwa nowe produkty.

A jakie zmiany pojawią się w tym popularnym smartwatchu? Z plotek wynika, że produkt otrzymać może nowy wyświetlacz micro OLED, a także łączność komórkową, co uniezależni go od współpracy z iPhonem. Plotki sugerują też obecność sensora dokonującego pomiaru poziomu glukozy, co uczyni z zegarka doskonały sprzęt dla diabetyków. Nie zmieni się natomiast wygląd sprzętu, gdyż w tej materii Apple nie ma czego poprawiać.

Jeśli Apple faktycznie planuje pokazać Apple Watch 3 we wrześniu, to wkrótce dowiemy się co zaproponuje nam nowy zegarek.

Apple Watch

Źródło: Digitimes.com

You may also like...