Seria Galaxy S10 dostała Androida 12 z interfejsem One UI 4.0

Samsung udostępnił właśnie aktualizację do Androida 12 wraz z nakładką One UI 4.0, serii Galaxy S10. Firmware z grudniową poprawką bezpieczeństwa dostępny jest w Niemczech.

Samsung bardzo spieszy się, by przed końcem bieżącego roku udostępnić Androida 12 jak największej liczbie smartfonów. Jak już dziś informowałem, koreańska marka udostępniła nowy system modelom Galaxy S20, Note 20 oraz Galaxy S20 FE.

Firma nie zapomina jednak o posiadaczach jeszcze starszego sprzętu, dlatego nowy system dostała właśnie seria Galaxy S10, dostępna w tych sklepach. Firmware nosi numer G97xFXXUEGULB i dostępny jest wraz z grudniowym zbiorczym pakietem bezpieczeństwa. Zawiera różnego rodzaju poprawki i łatki zwiększających poziom bezpieczeństwa sprzętu.

Android 12 wraz z nową nakładką interfejsu One UI 4.0, jako pierwsi otrzymali użytkownicy z Niemiec. Oznacza to, że już niebawem aktualizacja powinna pojawić się również w naszym kraju. Jeśli więc nie otrzymaliście jeszcze powiadomienia o oczekiwaniu na pobranie, sprawdźcie ręcznie ustawienia Waszych telefonów.

Pamiętajcie jednak, że aktualizacja wraz z grudniową poprawką bezpieczeństwa, będzie sporo ważyć. Warto więc pobierać ją przez domowe WiFi, aby niepotrzebnie nie tracić pakietu internetowego. Powinniście też na czas aktualizacji smartfona podłączyć go do ładowarki, albo zadbać o to, by bateria była w pełni naładowana. Przypadkowe wyłączenie sprzętu w trakcie instalacji może bowiem sprawić sporo problemów.

Galaxy S10

Źródło

You may also like...