Premiera OnePlus 6T jeszcze w tym roku

Zaledwie kilka dni temu chińska firma OnePlus zapowiedziała najnowszy flagowiec OnePlus 6, a już planuje jego następcę. Model OnePlus 6T pojawić ma się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Tak się składa, że OnePlus każdego roku wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele smartfonów. Na początku roku pojawi się nowy sprzęt, natomiast kilka miesięcy później, do sklepów tradia jego odświeżona oraz ulepszona wersja oznaczona literką T.

W tym roku nie będzie inaczej, co producent zdążył już potwierdzić na oficjalnym forum. Przedstawiciel firmy odpowiedział w ten sposób na pytanie jednego z klientów, którzy chciał dowiedzieć szczegółów biznesowej strategii producenta. Czytelnik zapytał, czy w tym roku także można spodziewać się dwóch modeli smartfonów, czy też firma zdecyduje się ograniczyć tylko do jednego. Jej przedstawiciel poinformował, że na razie nie ma planów zmiany dotychczasowej strategii. A to oznacza, że OnePlus 6T jak zwykle pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie roku.

Wkrótce dowiemy się jakie zmiany zostaną wprowadzone w nowym smartfonie, a także kiedy dokładnie można się go spodziewać.

OnePlus 6T

Źródło: Oneplus.com

You may also like...