Zaczynasz przygodę ze streamingiem? AVerMedia ma do tego idealny sprzęt

Firma AVerMedia wprowadza na rynek produkt Live Streamer 311. To zestaw adresowany do początkującego streamera, oferujący wszystko co potrzebuje do transmisji gier w sieci.

Streaming to obecnie jedna z popularniejszych form internetowej działalności, która w dodatku przynosi całkiem niezłe dochody. Aby jednak zacząć działać w tej branży, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Jego skompletowanie może być czasochłonne i drogie, dlatego można sobie pomóc kupując zestaw Live Streamer 311.

Na zestaw AVerMedia Live Streamer 311 (BO311) składają się: wideo grabber Live Gamer Mini GC311, kamera Live Streamer CAM 313 oraz mikrofon AM310. Konfiguracja jest prosta, a oprogramowanie RECentral zapewnia przy tym bogate możliwości konfiguracji.

Podstawą produktu jest wideo grabber Live Gamer Mini GC311, który pozwala na przechwytywanie obrazu o rozdzielczości 1080p/60 fps. To urządzenie zewnętrzne, więc możemy go podpiąć również do laptopa.

Obraz to nie wszystko, gdyż istotny jest również dźwięk, a ściślej mówiąc nasz komentarz do gry. Możemy go nagrać wykorzystując mikrofon AM310. Ta zaawansowana konstrukcja o kardioidalnej polaryzacji zapewnia czystość rejestrowanego głosu, tłumiąc szumy pochodzące z otoczenia.

Trzecim, ale wcale nie najmniej istotnym elementem jest kamera Live Streamer CAM 313. Rejestruje ona obraz w rozdzielczości 1080p z szybkością 30 fps. Jej obudowę zaprojektowano w taki sposób, by można było łatwo zainstalować ją na szczycie monitora.

Czwartym elementem kompletu jest dobrze znane oprogramowanie RECentral, pozwalające na wzbogacenie prowadzonej transmisji, dopasowanie działania dźwięku i obrazu, oraz elementów interfejsu, takich jak chociażby miejsce, w którym wyświetlany jest obraz z kamery. Całość tworzy bardzo skuteczny zestaw, który docenią początkujący streamerzy.

Zestaw AVerMedia Live Streamer 311 (BO311) jest już dostępny w cenie niewiele ponad 1000 zł.

Live Streamer 311

Live Streamer 311

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...