Tegoroczny iPhone dostanie potrójny aparat główny

Tegoroczny iPhone może zaoferować swym nabywcom kolejne zmiany. Według doniesień mediów, smartfon otrzyma potrójny aparat tylny, którego soczewki będą ułożone w kształcie kwadratu.

Najnowsze modele smartfonów Apple, pod względem wyposażenia niewiele różnią się od urządzeń poprzedniej generacji. Amerykańska firma bowiem dość wolno wprowadza do swych produktów innowacje technologiczne. Ale być może w tym roku czeka nas znacznie więcej zmian.

Japoński bloger Macotakara twierdzi bowiem, że tegoroczne smartfony Apple zostaną wyposażone w potrójny aparat tylny. Witryna zaprezentowała nawet render pokazujący, jak nowy element wyposażenia miałby wyglądać. Na poniższej grafice widać, że wszystkie soczewki ułożono w konfiguracji kwadratu, dzięki czemu zajmą mniej miejsca.

Oczywiście pamiętajmy, że są to tylko niepotwierdzone doniesienia. Nie są to natomiast pierwsze informacje sugerujące obecność potrójnych kamer. Poprzednie przecieki sugerowały jednak, że takie wyposażenie może otrzymać jedynie najdroższa wersja Max. Macotakara uważa natomiast, że potrójna kamera może znaleźć się także w podstawowej wersji urządzenia.

Na razie możemy więc jedynie spekulować na temat specyfikacji nowych smartfonów. Pełną wiedzę dotyczącą tego co zaoferuje nam tegoroczny iPhone, uzyskamy dopiero za kilka miesięcy. Istnieje jednak spora szansa na to, że doniesienia mogą okazać się prawdziwe. Potrójne kamery posiada coraz więcej smartfonów, więc Appe na pewno nie będzie chciało pozostać w tyle za rywalami.

iPhone

Źródło: Macotakara.jp

You may also like...