Dropbox wprowadza kolejne ograniczenia do darmowego konta

Bez zbędnego rozgłosu, Dropbox wprowadził kolejne ograniczenie dla darmowych kont. Obecnie użytkownicy mogą podpiąć do niego zaledwie trzy posiadane urządzenia.

We współczesnym świecie nie ma nic za darmo i nawet jeśli jakaś firma oferuje nam coś bez opłat, to jest mocno ograniczone. Tak też jest w przypadku darmowych kont w usłudze sieciowego dysku Dropbox, w których właśnie pojawiły się kolejne ograniczenia.

Firma zaktualizowała stronę wsparcia, z której wynika, że obecnie użytkownicy darmowych kont mogą podłączyć do niego tylko trzy urządzenia. Jeśli mamy więcej urządzeń, to wprawdzie nadal będziemy mogli je podpinać do konta, ale wówczas trzeba odpiąć któreś z obecnie połączonych. Innymi słowy szykuje się żonglerka sprzętem, jeśli nadal chcemy korzystać z usługi za darmo.

Dodam, że w darmowym koncie Dropbox oferuje 2 GB przestrzeni dyskowej. Jeśli jednak potrzebujemy jej więcej, zawsze możemy wybrać opcje płatne. Konta Plus i Professional oferują odpowiednio 1 TB i 2 TB przestrzeni za cenę 9,99 i 19,99 dolarów.

Dropbox

Źródło: Neowin.net

You may also like...