Problemy z przednią kamerą w Galaxy S7

Choć najnowszy flagowiec Samsunga sprzedaje się doskonale, to nie jest urządzeniem wolnym od wad. Użytkownicy Galaxy S7 z Tajlandii, narzekają bowiem na niezbyt dobrze funkcjonującą kamerę przednią.

Samsung ma powód do zadowolenia, gdyż jego najnowszy flagowiec sprzedaje się świetnie. I jeszcze w tym miesiącu, liczba sprzedanych egzemplarzy powinna osiągnąć 25 mln sztuk.

Niestety nie wszyscy posiadacze smartfona są zadowoleni z zakupionego sprzętu, gdyż mieszkańcy Tajlandii narzekają na przednią kamerę w Galaxy S7 oraz Galaxy S7 edge. Tety Peachy, jeden z posiadaczy tego sprzętu, należący do klubu zrzeszającego około 10 tysięcy posiadaczy obu modeli sprzętu, zamieścił w sieci porównanie jakości zdjęć wykonanych przednią kamerą modelu Galaxy S5 oraz Galaxy S7.

Jego zdaniem Galaxy S7 robi zdjęcia mniej ostre zdjęcia. Selfie wychodzą zamazane, obiekt na pierwszym planie jest żółtawy, zaś ekran dotykowy nie działa tak jak powinien. I nie jest to odosobniona opinia, gdyż podobnego zdania są także inni członkowie klubu. Posiadacze smartfona kontaktowali się ze wsparciem technicznym Samsunga i dowiedzieli się, że egzemplarze produkowane w Korei są wolne od tej wady, jednak te pochodzące z fabryki w Wietnamie, działają nie tak jak powinny.

Samsung twierdzi oczywiście, że zarówno egzemplarze z Korei Południowej, jak i Wietnamu nie mają żadnych różnić dotyczących jakości wykonania.

Galaxy S7

Źródło: Businesskorea.co.kr

You may also like...