Nowy projekt Origin PC jest marzeniem każdego gracza

Firma Origin PC zaprezentowała nowy projekt, który rozwiązuje problem wyboru konsoli. W jednej obudowie upakowała PlayStation 4 Pro, Xbox One X oraz Nintendo Switch.

Wielu graczy ma dylemat dotyczący tego jaką konsolę kupić. Oczywiście sporo osób chciałoby posiadać je wszystkie, ale realizację tego marzenia często utrudnia ilość wolnego miejsca pod telewizorem. Konsole potrzebują go bowiem całkiem sporo, nie mówiąc o niezbędnym okablowaniu, które może nie wyglądać zbyt estetycznie.

Problem ten rozwiązuje więc najnowsze dzieło firmy Origin PC, stworzone z okazji 10-lecia jej istnienia. Znany producent komputerów dla graczy stworzył bowiem projekt, który pogodzi przy okazji fanów wszystkich konsol. W dużej obudowie do peceta, zamontowano bowiem wszystkie trzy najpopularniejsze konsole, czyli Xbox One X, PlayStation 4 Pro oraz Nintendo Switch.

Realizacja tego zadania nie była jednak łatwa, gdyż wymagała sporych modyfikacji obudowy, której nie budowano z myślą o takim wykorzystaniu. Inżynierowie firmy musieli też zaprojektować specjalny system chłodzenia odprowadzający ciepło z trzech potężnych urządzeń. To oczywiście nie wszystko, gdyż we wnętrzu obudowy udało im się dodatkowo upchnąć switch ethernetowy, porty USB 3.0 dla każdej z konsol, a także 2 TB dysk SSD dla szybszego ładowania gier.

Jeśli już chwytacie za swe karty kredytowe i zastanawiacie się ile czasu potrwa dostarczenie tego kombajnu, to muszę Was zmartwić. Tego gadżetu nie da się kupić, gdyż ze względu na ogromną cenę raczej nie było na to wielu chętnych. Jest to jedynie pokaz imponujących umiejętności inżynierów Origin PC.

Origin PC

Źródło: Originpc.com

You may also like...