Projektor Epson EpiqVision Flex CO-FH02 dla fanów dużych ekranów

Epson zaprezentowało nowy smart projektor Epson EpiqVision Flex CO-FH02 Smart Portable Projector. Sprzęt może wyświetlać obraz o przekątnej aż 391 cali.

W systemach kina domowego obowiązuje zasada, że im większy ekran tym lepiej, gdyż osiąga się w ten sposób wrażenia zbliżone do kina. Wprawdzie na rynku są już dostępne 100-calowe telewizory, które nie kosztują tyle co nowe mieszkanie, ale wiele osób chciałoby mieć jeszcze większy obraz. W takim przypadku projektor jest jedynym rozwiązaniem.

Jeżeli ktoś ma odpowiednie warunki i chciałoby mieć oglądać ulubione filmy i seriale na naprawdę dużym ekranie, to powinien zainteresować się nowym sprzętem Epsona. Do sprzedaży wszedł właśnie model Epson EpiqVision Flex CO-FH02 Smart Portable Projector, zaprojektowany do użytku domowego oraz biura.

Epson EpiqVision Flex CO-FH02 nowym projektorem do domu i biura

Zainstalowana w tym modelu lampa generuje aż 3000 lumenów jasności, dzięki czemu nie trzeba całkowicie zaciemniać pomieszczenia podczas oglądania. Jej żywotność wynosi natomiast 6000 godzin w normalnym trybie lub 12 tys. godzin w trybie Eco. Natomiast obraz może być wyświetlany w rozdzielczości 1080p oraz proporcjach 4:3 lub 16:9.

Największe wrażenie robi jednak przekątna, która może wynosić od 34″ do aż 391″. Jest to więc od 86 do aż 993 cm. Oczywiście z tej maksymalnej wartości w mieszkaniu raczej nie skorzystamy. Ale jeśli ktoś ma dom, to może w ogrodzie ustawić odpowiedni ekran i urządzać wieczorne seanse.

Epson EpiqVision Flex CO-FH02

Projektor posiada również technologię Advanced Scene Adaptive Color Correction, która automatycznie koryguje obraz w celu uzyskania prawdziwych kolorów. Wyposażono go również w platformę Android TV, umożliwiającą korzystanie z takich aplikacji jak YouTube, Amazon Prime, Apple TV+ oraz Disney+. Dodatkową zaletą jest współpraca z Asystentem Google, którego można wykorzystać do wyszukiwania treści. Treści można też przesyłać poprzez Chromecasta lub w tradycyjny sposób, za pośrednictwem złącz HDMI i USB-A.

Epson EpiqVision Flex CO-FH02

Sprzęt dysponuje również 5 W głośnikiem z bass-refleksem, a dzięki Bluetooth można do niego bezprzewodowo podłączyć zewnętrzne głośniki.

Epson EpiqVision Flex CO-FH02 Smart Portable Projector kosztuje 629,99 dolarów, a więcej informacji o sprzęcie uzyskacie na stronie producenta.

Oczywiście jeżeli szukacie innego projektora, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w atrakcyjnych cenach.

Źródło

You may also like...