Pierwsze zdjęcie pokazuje wygląd Samsunga Galaxy A2 Core

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie nowego smartfona Samsunga z systemem Android Go. Model Galaxy A2 Core, prawdopodobnie trafi do sprzedaży 22 marca.

Samsung chce mieć w swej ofercie jak najszerszą gamę telefonów, przeznaczonych dla klientów o różnym budżecie i potrzebach. Oprócz topowych modeli, koreański koncern pracuje również nad typowymi budżetowcami. Taki sprzęt nie oferuje zbyt wiele, ale dzięki niskiej cenie cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Natomiast system Android Go gwarantuje mu płynne działanie.

Koreańska marka ma już w swej ofercie jedno urządzenie z Androidem Go, a teraz przygotowuje się do premiery kolejnego. Jest nim model Galaxy A2 Core, którego możemy właśnie podziwiać na pierwszym oficjalnym zdjęciu opublikowanym @Evleaks. Fotografia nie ujawnia wprawdzie wyposażenia, ale widniejąca na niej data 22 marca sugeruje, że w tym dniu odbędzie się jego prezentacja.

Częściowe wyposażenie tego modelu znamy natomiast z wcześniejszych przecieków, a także bazy danych Geekbencha. Benchmark ujawnił, że sercem telefonu jest Exynos 7870 z 1 GB. Nie jest to zestaw marzeń, ale jak już wspomniałem, dzięki Androidowi Go nie będzie to problemem. To wersja systemu specjalnie stworzona do takich urządzeń, wyposażona w odpowiednio zoptymalizowane aplikacje. Oczywiście na takim sprzęcie nie zagramy w nowe gry, ale działa na nim bez problemów poczta Gmail, mapy Google Maps, przeglądarka Chrome, czyli to co najważniejsze.

Za kilka dni powinniśmy już poznać pełne wyposażenie jego modelu, jak również jego oficjalną cenę.

Galaxy A2 Core

Źródło: Twitter.com

You may also like...