Proporcje wyświetlacza Galaxy Note 10 nieco się zmienią

Według najnowszych doniesień, proporcje wyświetlacza Galaxy Note 10, mają być nieco inne. Będą one takie same jak we flagowym Galaxy S10, którego Samsung wprowadził niedawno do sprzedaży.

Po porażce premiery Galaxy Fold, fani Samsunga z niecierpliwością wyczekują teraz rynkowego debiutu najnowszego flagowca jakim jest Galaxy Note 10. Choć smartfon nie miał jeszcze oficjalnej prezentacji, to wciąż poznajemy kolejne jego szczegóły techniczne. Dają nam one coraz pełniejszy obraz nadchodzącego sprzętu.

Najnowsze informacje pochodzą od witryny Mobielkopen, która natrafiła na szczegóły dotyczące wyświetlacza nowego smartfona. Nie chodzi tu jednak o jego rozdzielczość, lecz o proporcje ekranu. Będą one nieco inne niż dotychczas. Poprzednia generacja sprzętu z tej rodzimy miała proporcje 18.5:9, natomiast w nowym modelu wyniosą one 19:9 i będą takie same jak w Galaxy S10.

W S10 producentowi udało się je uzyskać dzięki maksymalnej redukcji szerokości ramki. A także ukryciu przedniej kamery w dziurze wyciętej w ekranie. Prawdopodobnie pomysł ten będzie skopiowany również w nowym sprzęcie z rodziny Galaxy Note.

Oczywiście powyższe doniesienia nie są potwierdzone, więc powinniśmy do nich podchodzić z rezerwą. Możemy jednak założyć, że producent zechce nieco odświeżyć swą drugą flagową linię urządzeń, a w ten sposób sprzęt zyska na wyglądzie.

Galaxy Note 10

Źródło: Mobielkopen.net

You may also like...