Nowoczesne biurko dla gracza z podświetleniem RGB

Firma Thermaltake opracowała nowoczesne biurko dla gracza, które spodoba się fanom elektronicznej rozrywki. Wyposażony w podświetlenie RGB mebel, ma parę fajnych funkcji.

Biurko dla gracza, to wbrew pozorom jeden z ważniejszych elementów wyposażenia pokoju fana cyfrowej rozrywki. Musi być nie tylko odpowiednio duże, aby pomieścić spory monitor i akcesoria, ale też wygodne.

Jedne z ciekawszych propozycji w tej materii ma firma Everdesk, która parę lat temu zaprezentowała biurko z dodatkowymi funkcjami, Jej produkt posiada zmotoryzowany blat, który można dowolnie unosić lub opuszczać, a dodatkowo jest on odpowiednio wyprofilowany.

Teraz równie interesujący gadżet pokazała nam firma Thermaltake, specjalizująca się w systemach chłodzenia komputerów. Jej najnowsze biurko nazywa się RGB Battlestation Gaming Desk i posiada wbudowane podświetlenie RGB.

Jak zauważycie na poniższym zdjęciu, wokół krawędzi blatu znajduje się pasek diod RGB, które emitują różnokolorowe światło. Natomiast blat wykonano ze specjalnej dobranej powierzchni, aby zapewnić idealny ślizg naszej myszce. Dzięki temu nie musimy stosować dodatkowej podkładki, która w przypadku sprzętu dla graczy, potrafi kosztować niemałe pieniądze.

To nie wszystkie możliwości nowego produktu. Podobnie jak we wspomnianym biurku Evernote, produkt Thermaltake ma zmotoryzowany blat. Dzięki silnikowi można go opuścić na wysokość 69,8 cm oraz unieść aż na 110 cm. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż biurko można dopasować do wzrostu użytkownika. Co więcej, będzie ono rosło wraz z nim, więc jest to praktycznie produkt na lata.

I to dosłownie, gdyż dzięki aluminiowej ramie jest bardzo wytrzymałe. Jego masa to niemal 160 kg, więc jest zbudowane niczym czołg, co daje pewność, że nawet najbardziej aktywny gracz nie uszkodzi sprzętu. A poza tym na pewno utrzyma obudowę naszego komputera wraz z kilkoma monitorami.

To biurko dla gracza nie jest jednak tanie. Producent życzy sobie za nie 1200 dolarów, a można je zamówić bezpośrednio na jego oficjalnej stronie.

biurko dla gracza

Źródło: Ttpremium.com

You may also like...