Proste i funkcjonalne stacje dokujące

Jeżeli kupiłeś właśnie nowego smartfona i poszukujesz stacji dokujące, do odtwarzania muzyki, to warto przyjrzeć się modelowi Oregon Boombero Wireless Speaker.

Nowa stacja dokująca została tak zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom jak największą wygodę. Dlatego producent wyposażył ją w Bluetooth, WiFi oraz technologię NFA (Near Field Audio), dzięki której muzyka ze smartfona może być streamowana bezprzewodowo – wystarczy tylko włożyć ją w złącze stacji.Stacja współpracuje z urządzeniami na systemie iOS, takimi jak iPhone 3G, 3GS, 4, 4S oraz 5, iPodem oraz smartfonami z rodziny Samsung Galaxy. Można też podłączyć do niej dowolne urządzenie, korzystając z wyjścia słuchawkowego.

Urządzenie wyposażono w jeden, centralny głośniki 2,5 W, zaś trzy baterie AAA, które ją zasilają, zapewnią nam aż 18 godzin działania. Rozmiary są niewiele większe od smartfona i wynoszą 67x117x62 mm, zaś waga to 210 gram. Sprzęt jest już dostępny w sklepach w wersji białej oraz czarnej, a jego cena to 54 dolary.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...