myPhone 3300 – klasyczny telefon komórkowy za 65 zł od polskiego producenta

Firma myPhone wypuszcza na rynek nowy klasyczny model telefonu komórkowego. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują budżetowego urządzenia.

myPhone 3300 to telefon komórkowy o klasycznym kształcie oferujący proste funkcjonalności. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz o przekątnej obrazu 1,8-cala. Telefon posiada wbudowany tylny aparat VGA, który umożliwia wykonanie zdjęcia w dowolnym miejscu. Zamontowny slot na dwie karty SIM (Dual SIM), pozwala na jednoczesne użytkowanie dwóch numerów telefonów. Dzięki możliwości użycia karty microSD, pamięć urządzenia może zostać zwiększona do 8GB. 180 godzin czasu czuwania umożliwia akumulator o pojemności 800 mAh.

Zobacz najtańsze smartfony

myPhone 3300 cechuje się dodatkowymi funkcjonalnościami w postaci obsługi sieci GSM, łączności Bluetooth, odtwarzacza audio, radia FM, zegara oraz kalkulatora.

Nowy telefon dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: biały i czarny. Cena urządzenia to 65 zł. Więcej na temat telefonów i urządzeń myPhone na tej stronie.

Źródło: myphone.pl

You may also like...