Ruszyła przedsprzedaż World Of Warcraft: Battle For Azeroth

Blizzard rozpoczął przedsprzedaż najnowszego rozszerzenia do gry World Of Warcraft, zatytułowanego Battle For Azeroth. Standardowa edycja kosztuje 50 dolarów, zaś Digital Deluxe to wydatek 70 dolarów.

Jeszcze kilka miesięcy minie, zanim zapowiedziany w zeszłym roku Battle For Azeroth, trafi do sprzedaży. Fani World Of Warcraft mogą jednak już teraz zarezerwować własny egzemplarz najnowszego rozszerzenia.

Blizzard rozpoczął właśnie przyjmowanie przedsprzedażowych zamówień na nowy dodatek. Strona produktu informuje, że możemy się go spodziewać latem tego roku, ale nie precyzuje kiedy dokładnie miałaby nastąpić jego premiera. Podaje natomiast ceny, które zgodnie z tradycją Blizzarda, nie należą do niskich.

Standardowa wersja dodatku kosztuje bowiem 50 dolarów, natomiast edycja Digital Deluxe, wymaga wydania 70 dolarów. Obie wersje zawierają kopię gry, wczesny dostęp do nowych ras Przymierza, a także darmowe podniesienie poziomu postaci do 110. Dodam jednak, że maksymalny poziom wynosi 120, więc jak zwykle czeka nas levelowanie, by go osiągnąć.

Gracze, którzy wydadzą o 20 dolarów, otrzymają w ramach prezentu dwa nowe mounty, po jednym dla Hordy i Przymierza. W pakiecie jest też nowy pet Baby Tortollan, jak również trochę dodatków do innych gier tego producenta, jak Overwatch, Hearthstone, StarCraft 2 i Heroes of the Storm.

Dodam, że jednym z ciekawszych elementów, które przyniesie nowy dodatek, jest skalowanie poziomów. Innymi słowy, gracze będą mogli levelować w dowolnej krainie, zaś gra samodzielnie dostosuje trudność zabawy do poziomu postaci.

Battle For Azeroth

Źródło: Worldofwarcraft.com

You may also like...