Przenośna bateria Gendome Home 3000 zasilili lodówkę lub laptopa

Na Indiegogo pojawiła się przenośna bateria Gendome Home 3000. Produkt ma 3072 Wh pojemności i dzięki dostarczaniu stałej mocy 3000 W, może zasilać naszą lodówkę, laptopa lub inne urządzenia.

Kryzys energetyczny może spowodować przerwy w dostawie energii, więc dobrze byłoby zabezpieczyć się przed takim scenariuszem. Nikt nie chce bowiem, żeby z powodu braku prądu zepsuło się jedzenie w lodówce, czy też nie dało się pracować zdalnie na komputerze.

Gendome Home 3000 ochroni żywność przed popsuciem

Na rynku pojawia się więc coraz więcej przenośnych baterii, które mogą zasilać nasze domowe urządzenia w razie przerw w dostawie energii. Kolejnym produktem tego typu jest Gendome Home 3000, który właśnie pojawił się na platformie Indiegogo.

Sprzęt ma na pokładzie baterię LiFePO4 o pojemności 3072 Wh, która wystarcza do zasilania wielu naszych domowych urządzeń. Według producenta, możemy dzięki temu przez 21 godzin podtrzymać zasilanie 140 W lodówki, albo przez 50 godzin 60 W laptopa. Z taką baterią nie stracimy więc pożywienia z lodówki, zaś pracę zdalną będziemy mogli wykonywać przez dłuższy czas.

Przenośna elektrownia generuje 3000 W stałej mocy oraz 6000 W mocy szczytowej. A jej ponowne naładowanie z domowego gniazdka zajmuje 1,5 godziny, zaś 2,5 godziny przy użyciu paneli solarnych. Producent twierdzi też, że jego bateria jest kompatybilna z 99-procent wszystkich urządzeń i może też zasilać równocześnie kilka różnych sprzętów.

Powerbank posiada dwa wyjścia szybkiego ładowania USB-C PD 3.1, które zasilają urządzenia z mocą 140 W. Na wyposażeniu znajduje się także pięć wyjść AC, dwie indukcyjne maty do ładowania bezprzewodowego. Są też cztery 18 W porty USB-A.

Gendome Home 3000

Dzięki modułowi bezprzewodowej łączności oraz firmowej aplikacji, możemy natomiast na bieżąco kontrolować pracę urządzenia. Aplikacja pozwala m.in., sprawdzić zużycie energii, zmienić ustawienia, czy też zaprogramować harmonogram ładowania magazynu energii, gdy będzie obowiązywać najtańsza taryfa. Oprócz tego baterię można kontrolować także za pomocą komend głosowych, gdyż obsługuje asystentów Amazon Alexę oraz Google Asisstant.

Sprzęt o wymiarach 560 x 230 x 534 mm i masie 36 kg posiada również szereg zabezpieczeń, które chronią go m.in., przed przeładowaniem. Jest też ochrona UPS co oznacza, iż przerwa w dopływie prądu nie jest dłuższa niż 12 ms.

Jeżeli chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat Gendome Home 3000, to zapraszam na stronę Indiegogo. Producent na razie nie podaje jednak ceny tej przenośnej baterii.

Jeżeli natomiast interesują Was generatory, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w przystępnych cenach. #reklama

Źródło

You may also like...