Przenośne akumulatory Yeti X zasilą każde urządzenie

W Las Vegas oprócz nowej elektroniki użytkowej, pokazano też systemy jej zasilania. Goal Zero zaprezentowało sześć nowych akumulatorów z serii Yeti X.

Człowiek robi się coraz wygodniejszy i na biwaku nie chce rezygnować z nowoczesnych gadżetów, takich jak smartfon, aparat fotograficzny lub laptop. Ich zasilanie może jednak stanowić problem, szczególnie w przypadku miejsc bardziej oddalonych od cywilizacji.

Jego rozwiązaniem jest firma Goal Zero, która na CES 2020 pokazała nowe akumulatory z serii Yeti X. Są to powerbanki, lecz znacznie mocniejsze i bardziej funkcjonalne, niż modele przeznaczone do zasilania smartfonów.

Yeti X

Nowa linia produktów składa się z modeli 200X, 500X, 1000X, 1500X, 3000X i 6000X, jednakże producent nie zdradził ich specyfikacji technicznej. Wiemy jedynie tyle, że 6000X jest najmocniejszym powerbankiem, jaki producent kiedykolwiek wyprodukował. Według deklaracji producenta, jego moc jest wystarczająca, by zapewnić działanie kluczowych obwodów w naszym domu przez co najmniej kilka dni.

Yeti X

Wszystkie modele są kompatybilne z firmową aplikacją Yeti App 3.0, która pozwala monitorować pracę urządzenia. Użytkownik ma wgląd w poziom mocy sprzętu w ujęciu dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub rocznym. Można też ustawić różne profile ładowania, dla poszczególnych urządzeń.

Najtańszy model z nowej rodziny, czyli 200X jest już dostępny w sprzedaży. Na pozostałe trzeba będzie trochę poczekać. Ich premiery odbędą się za kilka miesięcy.

Źródło

You may also like...