Nie możesz się obejść bez bidetu? Teraz zabierzesz go ze sobą

Sonny, to niezwykły gadżet który bardzo przyda się nam w podróży. Ten przenośny bidet pomoże dbać o higienę bez względu na to gdzie się aktualnie znajdujemy.

Bidet to niezwykle przydatny element wyposażenia naszej łazienki. W porównaniu do zwykłego papieru toaletowego zapewnia bowiem znacznie wyższy poziom higieny. Wprawdzie nie jest to rozwiązanie tanie, a dodatkowo potrzebuje miejsca, ale ze względu na swe zalety jest coraz częściej instalowane w naszych domach.

Gdy jednak jesteśmy w podróży, bidet nie zawsze jest dostępny. Ten problem może jednak rozwiązać przenośny bidet o nazwie Sonny, którego konstruktorem jest Zack Levinson. Jest to w pełni funkcjonalny system myjący, a przy tym na tyle kompaktowy, że możemy go zabrać ze sobą wszędzie tam gdzie się udajemy.

Jest to coś w rodzaju podręcznej myjki, której możemy używać zamiast papieru. Urządzenie pokryte jest powłoką antybakteryjną, a można je czyścić mydłem lub lekkimi detergentami. Zasila je natomiast wbudowany akumulator, który według producenta, na jednym ładowaniu wystarczy na trzy tygodnie działania. Natomiast jego pojemnik na wodę można łatwo uzupełnić.

Jego zasadę działania pokazuje wideo, natomiast cena jaką musimy zapłacić za ten gadżet wynosi 80 dolarów. W porównaniu do ceny standardowego bidetu, to bardzo atrakcyjna kwota. Aby nabyć ten produkt, wystarczy odwiedzić stronę projektu na Indiegogo.

przenośny bidet

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...