PlayStation 4 500GB w wyjątkowej cenie!

PlayStation 4 pozostaje najchętniej kupowaną konsolą do gier wideo w Polsce*, a zbliżający się właśnie okres pierwszych komunii sprzyja poszukiwaniu wyjątkowych prezentów dla dzieci. Jak wykazały badania przeprowadzone przez TNS Polska, gadżety elektroniczne takie jak konsole do gier, smartfony czy tablety to najchętniej wybierane prezenty komunijne**. Nowa oferta Sony Interactive Entertainment Polska sprawia, że konsola staje się bardziej dostępna, w momencie zwiększonego zainteresowania ze strony klientów.

Zaprojektowane na nowo bardziej smukłe, mniejsze i lżejsze PS4 oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Wszystkie systemy PS4 wspierają technologię wyświetlania obrazu HDR, co zapewnia bardziej żywe i wyraziste kolory na ekranie. Gracze zaopatrzeni w wyświetlacze HDR mogą cieszyć się wspieranymi grami. A także inną zawartością o bardziej realistycznej, żywej i dostosowanej do ludzkiego oka grafice. Konsole PS4 w wersji z dyskiem twardym o pojemności 500 GB dostępne są w kolorach „Onyksowa czerń” oraz „Mroźna biel”.

Multimedialne centrum rozrywki

PlayStation 4 posiada ogromną bibliotekę gier, w tym również tytuły dostosowane do potrzeb i wrażliwości najmłodszych graczy. Gry na PS4 posiadają oznaczenia systemu PEGI, dzięki którym rodzice wybierający gry, mają pewność, że dany tytuł dostosowany jest do wieku ich dziecka. Jedną z takich gier jest np. LEGO Worlds. Tytuł przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia – w którym cały świat zbudowany jest z klocków. Gracze mogą z nich tworzyć własne konstrukcje i pojazdy, co sprzyja kreatywności.

Innym przykładem gry dostosowanej do wieku najmłodszych graczy jest bajecznie kolorowa gra platformowo-przygodowa Ratchet & Clank. Gracz kieruje poczynaniami futrzastego mechanika Ratcheta z rasy Lombaksów zaprzyjaźnionego z buntowniczym robotem-strażnikiem, Clankiem.

Konsola PS4 zapewnia również rozrywkę wszystkim domownikom. Dzięki goglom PlayStation VR*** możliwe jest granie w gry wirtualnej rzeczywistości (gracz zostaje otoczony przez wirtualny świat), oglądanie filmów 360 i 3D oraz symulowanie ogromnego ekranu kinowego w zwykłych grach i treściach wideo.

Aplikacje rozrywkowe takie jak Netflix czy YouTube zapewniają dostęp do najlepszych filmów i seriali, teledysków i innych treści wideo, a melomani mogą cieszyć się dostępem do tysięcy utworów muzycznych za pośrednictwem Spotify. Posiadacze konsoli PS4 mogą korzystać również z aplikacji takich jak TVN Player, Film Box LIVE, Vevo i Dailymotion zyskując dostęp do jeszcze większej ilości programów, teledysków i filmów****.

PlayStation 4 sprzętem dla całej rodziny

Obraz z konsoli PS4 można przesyłać za pośrednictwem sieci Wi-Fi do komputera PC lub Mac albo konsoli PS Vita. To sprawia, że podczas korzystania z PS4 pozostali domownicy mogą bez przeszkód oglądać telewizję.

W największych sieciach handlowych można już znaleźć specjalne oferty na zakup konsoli PlayStation 4 w wersji z dyskiem twardym o pojemności 500GB. Sprawdź najlepsze oferty na PS4 500GB już od 999,00 zł.

PlayStation 4

*Źródło: Badanie telefoniczne w dniach 2-13 września 2016 na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie Polaków w wieku 15+. Próba N=8767, w tym 268 osób, które kupiły dowolną konsolę do gier w okresie 1 stycznia 2016 – 13 września 2016.

**Źródło: „Zwyczaje związane z zakupem prezentów komunijnych” – TNS Polska 25 kwietnia 2016 r. – badanie realizowane metodą wywiadów bezpośrednich (CAPI) na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie Polaków realizowane w dniach 8-13 kwietnia 2016 roku. Próba N=1015.
***Sprzedawane oddzielnie.
****Wymagany dostęp do Internetu oraz wykupienie subskrypcji jeśli dana usługa tego wymaga.

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...