Poznaliśmy pojemność baterii Samsunga Galaxy A51

Coraz lepiej poznajemy specyfikację najnowsze smartfona Samsung Galaxy A51. Mamy już potwierdzenie, że bateria w tym modelu będzie miała pojemność 4000 mAh.

Od paru tygodni pojawiają się informacje dotyczące kolejnego smartfona Samsunga z rodziny Galaxy A. Dla koreańskiego koncernu seria jest prawdziwym poligonem doświadczalnym służącym do testowania nowych rozwiązań. To właśnie w tych urządzeniach koncern po raz pierwszy zastosował czytniki odcisków wbudowane w wyświetlacz oraz potrójne aparaty fotograficzne.

Najnowszy model nazywa się Galaxy A51 i również pomoże koncernowi sprawdzić nowe pomysły. Największym z nich jest oczywiście nowy kształt tylnego aparatu fotograficznego, przypominający literę L. Niedawno mieliśmy okazję przyjrzeć mu się znacznie bliżej, na zaprezentowanych renderach.

Smartfon posiada 6,5″ wyświetlacz z notchem, zaś tylny aparat jest poczwórny. Główny sensor ma rozdzielczość 48 MP i sparowany jest z 12 MP soczewką szerokokątną, 12 MP z zoomem oraz 5 MP sensorem głębi.

Teraz poznaliśmy oficjalną pojemność baterii tego modelu. Już wcześniej sugerowano, że będzie to 4000 mAh, ale teraz wiemy na pewno, że tak właśnie będzie. Informację potwierdził bowiem koreański rządowy instytut badawczy dopuszczający sprzęt do sprzedaży. Będzie to więc taki sam akumulator, jaki zastosowano w modelach Galaxy A50 oraz A50s.

Producent wciąż nie ujawnił kiedy smartfon pojawi się na sklepowych półkach, ale już teraz widać, że może to być bardzo interesujący sprzęt.

Galaxy A51

Źródło

You may also like...