Samsung Galaxy A51 na pierwszych renderach

W sieci możemy zobaczyć pierwsze rendery najnowszego Samsunga Galaxy A51. Prezentują nam nie tylko niemal bezramkowy ekran, ale też zupełnie nowy kształt tylnego aparatu.

Informowałem kilka dni temu, że Samsung pracuje nad kolejnym smartfonem z rodziny Galaxy A. Nowy model nazywa się Galaxy A51 i jak mogliście zobaczyć na zdjęciach tylnego panelu, będzie miał nowy kształt aparatu.

Galaxy A51

Teraz możemy nieco dokładniej ocenić wygląd nowego sprzętu, gdyż @Onleaks wspólnie z witryną PriceBaba przygotował jego grafiki. Pierwsze rendery prezentują przedni oraz tylny panel nadchodzącego telefonu. Urządzenie o wymiarach 158.4 x 73.7 x 7.9 mm prezentuje się bardzo nowocześnie, dzięki niezwykle cienkim ramkom otaczającym 6,5″ wyświetlacz. W jego górnej części znajdziemy też niewielki otwór przeznaczony pod 32 MP przednią kamerę. Sam ekran jest płaski, co zapewne ucieszy tradycjonalistów. Równocześnie smartfon będzie bardziej wytrzymalszy na upadki.

Galaxy A51

Ciekawie wygląda tylny aparat, który ma kształt litery L. Oczywiście nie znamy jego oficjalnych parametrów, lecz według przecieków będzie miał cztery soczewki. Główny sensor ma rozdzielczość 48 MP i sparowany jest z 12 MP soczewką szerokokątną, 12 MP z zoomem oraz 5 MP sensorem głębi.

Galaxy A51

Podobnie jak w Galaxy A50s, sercem tego modelu będzie Exynos 9611 SoC wspierany przez 4 GB RAM. Bateria ma natomiast pojemność 4000 mAh.

Galaxy A51 otrzymał też certyfikat Wi-Fi Alliance, który potwierdza, że numer modelowy to SM-A515F. Z bazy danych dowiadujemy się również, że sprzęt posiada dwuzakresowe WiFi oraz Android 10. Premiera tego modelu odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło

You may also like...