PUBG nauczy grać początkujących dzięki trybowi treningowemu

Twórcy PUBG postanowili wyciągnąć pomocną dłoń do początkujących graczy. Zapowiedzieli specjalny tryb treningowy, który pomoże im bezpiecznie poznać tytuł.

PUBG nie jest łatwą grą, więc początkująca osoba nie ma większych szans na przeżycie dłużej niż kilkadziesiąt sekund. Doświadczeni gracze doskonale znają bowiem mapy, wiedzą gdzie znaleźć uzbrojenie oraz znają skuteczność poszczególnych rodzajów broni. Innymi słowy, początkujący gracze dopiero zaczynający swą przygodę z tym tytułem, są wyłącznie mięsem armatnim.

Twórcy chcą to zmienić i wzorem Fortnite zamierzają wyposażyć swą grę w tryb treningowy. Opcja pozwoli we w miarę bezpieczny sposób poznać wszystkie tajniki gry i nauczyć się przetrwania. Tryb zaoferuje rozgrywkę dla maksymalnie 20 osób, które będą działać na mapie o wymiarach 2 x 2 km. Mniej osób oraz mniejszy teren sprawią, że rozgrywka stanie się znacznie wolniejsza, a tym samym będzie można łatwiej zorientować się o co o w niej chodzi.

Oczywiście zabawa będzie toczyć się na zupełnie nowej mapie, specjalnie zaprojektowanej do celów treningowych, w których będzie można przećwiczyć wszystkie aspekty gry. Początkujący otrzymają więc szansę pojeżdżenia wszystkimi dostępnymi pojazdami, przećwiczenie lądowania, walki w zwarciu oraz innych opcji. Tryb treningowy zawierać ma również walkę wręcz, parkour, rzucanie, a także strzelanie na większe dystanse. Na specjalnej strzelnicy cele zostaną ustawione w odległościach 400, 800 m oraz 1 kilometra. Mają być też cztery trasy dla pojazdów z możliwością wykonywania kaskaderskich sztuczek.

Na razie wszystkie szczegóły nie są znane, ale twórcy obiecują, że ujawnią więcej informacji, gdy nowy tryb będzie już gotowy do udostępnienia. A jeśli nie posiadacie jeszcze tej gry, to zapraszam do jej zakupu na tej stronie.

PUBG

PUBG

PUBG

Źródło: Steamcommunity.com

You may also like...