R-JUST zabezpieczy iPhone 8 Plus przed wstrząsami i wodą

Pancerne etui R-JUST ochroni posiadaczy iPhone 8 Plus przed zawałem serca, spowodowanym upadkiem telefonu na ziemię. Jest odporne na wstrząsy, wodę i pył.

Kupując smartfon za kilka tysięcy złotych, warto zadbać o odpowiednie jego zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Można oczywiście wykupić ubezpieczenie, ale lepszym rozwiązaniem jest pancerne etui, które skutecznie ochroni go przed uszkodzeniem.

Takim etui jest R-JUST, które powstało specjalnie do modelu iPhone 8 Plus. Smartfon kosztuje na polskim rynku od 3350 zł, więc jego uszkodzenie byłoby bardzo bolesne dla naszego portfela. Opisywana obudowa jest jednak w stanie temu zapobiec. Produkt o dość odważnej stylistyce, ma 3-warstwową konstrukcję, która chroni telefon przed niską temperaturą oraz upadkiem z wysokości 2 metrów. Dodatkowo, dzięki specjalnej nanopowłoce zapewnia mu pełną wodoszczelność oraz odporność na pył.

Odpowiednia konstrukcja sprawia, że to pancerne etui w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności naszego sprzętu. Mając coś takiego na naszym telefonie nie musimy się więc obawiać, że upadek na ziemię zniszczy wyświetlacz, którego wymiana jest bardzo droga.

Produkt oferowany jest w internetowych sklepach w cenie niecałych 49 dolarów.

Pancerne etui

Źródło: 7gadgets.com

You may also like...