Rainbow Six Siege ze zmianami w hitboxach

Ubisoft zapowiada aktualizację do Rainbow Six Siege, która znacznie utrudni trafienie przeciwnika. Dzięki temu walka stanie się większym wyzwaniem.

Francuski koncern Ubisoft wysłuchał opinii posiadaczy Rainbow Six Siege i postanowił wprowadzić do niej kilka zmian. Wydawca przygotował aktualizację Operation Health, która zdecydowanie zmieni system hitboxów, czyli punktów na ciele postaci wrażliwych na trafienie.

Początkowo uznano, że w Operation Health cała postać gracza będzie wliczona do hitboxów. Później okazało się jednak, że to nie jest dobry pomysł. Głowa bohatera wyposażona w dodatkowe akcesoria, takie jak słuchawki, stanowi bowiem znacznie większy cel, który łatwiej trafić.

Zdecydowano się zmienić podejście do tej kwestii i włączyć do hitboxów jedynie części ciała. Oznacza to, że trafienie w dodatkowe akcesoria nie będzie już odbierać postaci energii życiowej. Powinno to znacznie urozmaić zabawę.

Dodam, że aktualizacja Operation Health od dziś jest dostępna dla użytkowników pecetów, natomiast posiadacze PlayStation i Xboxa One dostaną ją za kilka tygodni.

Jeśli nie posiadacie jeszcze Rainbow Six Siege, to w bardzo atrakcyjnej cenie zakupicie grę na tej stronie.

Rainbow Six Siege

Źródło: Vg247.com

You may also like...