Zmiany w chińskiej wersji Overwatch

Chińscy gracze w Overwatch, już wkrótce będą mogli kupować przedmioty za gotówkę. To efekt wprowadzonych tam przepisów kontrolujących hazard.

Overwatch to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji Blizzarda. Shooter z kreskówkową grafiką tak spodobał się graczom, że bawi się nim już ponad 25 mln osób.

Tytuł dostępny jest także w Chinach i tamtejszą wersję czekają niebawem spore zmiany dotyczące wirtualnej waluty. Grający w Overwatch za specjalne monety mogą kupować kosmetyczne przedmioty, takie jak skórki, spraje, emoty oraz kilka innych dodatków.

Chińscy gracze również mogli to robić, wydając monety na specjalne skrzynki zawierające opisane przedmioty. Rząd wprowadził tam jednak nowe przepisy regulujące kwestię hazardu w grach wideo, co wymusiło na Blizzardzie kilka zmian.

Od teraz tamtejsi gracze otrzymają możliwość bezpośredniego zakupu wybranych skórek oraz innych gadżetów za prawdziwe pieniądze. Nie wiadomo czy podobne zmiany pojawią się w międzynarodowej wersji gry, ale nie jest to wykluczone.

Jeśli jednak nie posiadacie jeszcze w swych bibliotekach gry Overwatch, to zapraszam do jej zakupu. Na tej stronie dostaniecie ją w bardzo atrakcyjnej cenie.

Overwatch

Źródło: Vg247.com

You may also like...