HTC Bolt również bez gniazda słuchawkowego?

Najnowsze przecieki dotyczące HTC Bolt sugerują, że może to być już kolejny smartfon pozbawiony gniazda słuchawkowego. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale jest to bardzo prawdopodobne.

Na rynku pojawia się coraz więcej smartfonów pozbawionych standardowego gniazda słuchawkowego. Nie mają go już m.in. Moto Z oraz Moto Z Force firmy Motorola, a także iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Kolejnym urządzeniem, które zostanie go pozbawione może być HTC Bolt.Tak twierdzi @LlabTooFeR kolejne źródło przecieków dotyczące najnowszych urządzeń mobilnych. Informacja nie jest jeszcze oficjalna, ale została udostępniona również przez Evana Blassa, więc można założyć, że jest prawdziwa.

Specyfikacja techniczna nowego modelu nie jest jeszcze znana i na razie możemy podziwiać jedynie pierwsze rendery, które pokazują, że Bolt z wyglądu jest bardzo podobny do HTC 10, choć oczywiście będzie mieć inne podzespoły.

Do braku gniazda słuchawkowego, trzeba będzie jednak powoli się przyzwyczajać, bo wygląda na to, że staje się to standardem. Rezygnują z niego bowiem również takie firmy jak Oppo, LeEco, a pewnie inni też pójdą ich śladem.

Źródło: Twitter.comYou may also like...