Ramos zapowiada dwa nowe tablety

Firma Ramos, jeden z popularniejszych na chińskim rynku producentów tabletów oraz odtwarzaczy multimedialnych, wzbogaca swą ofertę o dwa zupełnie nowe tablety K1 i K2.

Oba modele wykorzystują ten sam 7,9-calowy ekran IPS i posiadają po 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej. Różnice są natomiast w procesorze i tak model K1 posiada 1,2 GHz 4-rdzeniowy układ Allwinner A31s, natomiast drugi model został wyposażony w 1,2 GHz, czterordzeniowy procesor MT8389 i obsługuje sieć 3G.

Ramos K1 ma podwójne głośniki, zaś jego wzornictwo nawiązuje do HTC One i widać wyraźnie, że przy projektowaniu tego sprzętu, firma korzystała z doświadczenia zdobywanego podczas tworzenia multimedialnych odtwarzaczy. Tablet posiada smukłą obudowę o grubości 7,8 mm oraz baterię o pojemności 5500 mAh zapewniającą 8-10 godzin pracy. Ma też wystarczającą moc, by odtwarzać na nim filmy wideo w 4K.

Można je też nagrywać, gdyż producent wyposażył go w dwie kamery (5 i 2 Mpix), zaś całością zarządza najnowszy Android 4.2. Najlepsza jest jednak cena, która wynosi tylko 170 USD, co pokazuje, że za przyzwoity sprzęt z mocnym procesorem, nie musimy płacić ponad tysiąca złotych.

Źródło: Anybuying.com

You may also like...