Razer oferuje etui do smartfona dla graczy

Razer wprowadza do oferty produkt dla posiadaczy smartfonów lubiących grać. Firma za niewielką opłatą wykona etui do smartfona z grafiką pochodzącą z ulubionej gry.

Posiadacze smartfonów lubią się wyróżniać z tłumu, lecz masowo produkowane urządzenia nie dają im takiej możliwości. Dlatego starają się nadać swemu sprzętowi indywidualny charakter za pomocą akcesoriów. Kupują różne etui, przystrajając je następnie różnego rodzaju naklejkami oraz zawieszkami.

Razer ma podobną propozycję zmiany wyglądu sprzętu mobilnego, skierowaną przede wszystkim dla graczy. Razer Customs oferuje bowiem na sprzedaż różne etui do smartfona, na których znajdują się grafiki pochodzące z popularnych gier. Firma oferuje takie produkty dla kilku popularnych modeli. Wśród nich są m.in.: iPhone X, iPhone XR, XS, XS Max, Samsung Galaxy S10 i S10 Plus, Google Pixel 2 XL oraz Huawei P10 Plus.

Do wyboru jest także spora liczba gier, więc praktycznie każdy może wybrać coś dla siebie. Etui do smartfonów oferowane są w dwóch wariantach: lekkim i solidniejszym. Pierwszy to cieńszy model, który nie zwiększa zbyt mocno grubości sprzętu i stanowi bardziej funkcję ozdobną. Drugi to nieco grubsze etui o większej wytrzymałości, zapewniające lepszą ochronę.

Produkty są już dostępne na oficjalnej stronie Razera w cenie od 49,99 do 59,99 euro w zależności od wersji.

etui do smartfona

Źródło

You may also like...