Razer prezentuje kolejny gadżet dla graczy mobilnych

Razer Gaming Finger Sleeves to kolejny gadżet dla fanów grania na smartfonach. Są to nakładki na palce, zapewniające lepszy chwyt oraz wchłaniające pot.

Rosnąca wydajność smartfonów sprawia, że urządzenia przenośne stają się coraz atrakcyjniejszym sprzętem dla graczy. Chętnie wykorzystują to producenci akcesoriów, oferujący coraz wymyślniejsze gadżety zwiększające komfort zabawy.

Przoduje w tym firma Razer, która do urządzeń mobilnych oferuje m.in., kontroler Razer Kishi, zapewniający większą precyzję oraz wygodę sterowania. Firma ma w swej ofercie także ciepłe kapcie dla graczy, a teraz oferuje kolejny produkt, który może podnieść wygodę grania na smartfonach.

Razer Gaming Finger Sleeve

Gadżet nazywa się Razer Gaming Finger Sleeves i może mieć kilka użytecznych funkcji. Zasadniczo są to specjalne nakładki na końcówki palców, których głównym zadaniem jest zapewnienie nam lepszego chwytu. Dzięki specjalnej, antypoślizgowej powierzchni nie musimy się obawiać, że smartfon wypadnie nam przypadkiem z dłoni. Natomiast materiał z wszytymi nitkami srebra, nie ogranicza wrażliwości na dotyk. Innymi słowy nie tracimy nic z precyzji sterowania.

Razer Gaming Finger Sleeve

Materiał ma grubość zaledwie 0,8 mm i jest lekki, może oddychać, a dodatkowo absorbuje pot. Oznacza to, że nie na ekranie nie zostawimy już oleistych smug z naszych spoconych dłoni. Można je prać ręcznie, więc nie ma obaw, że po pewnym czasie zaczną brzydko pachnieć.

Razer Gaming Finger Sleeves kosztuje 9,99 dolarów za sztukę i można go kupić na stronie producenta.

Źródło

You may also like...