Razer Goliathus Chroma – podświetlana podkładka pod mysz

Razer zaprezentował nową podkładkę pod mysz zaprojektowaną z myślą o graczach. Produkt nazywa się Razer Goliathus Chroma i został wyposażony w wielokolorowe podświetlenie w technologii LED.

Producenci akcesoriów dla graczy nie wiedzieć czemu myślą, że klienci lubią jak sprzęt wyposażony jest w kolorowe podświetlenie. Pakują je więc praktycznie do wszystkiego uważając, że to podniesie jego atrakcyjność.

O ile jeszcze w myszkach czy klawiaturach takie systemy są przydatne, to podświetlenie można już spotkać w słuchawkach, a nawet podkładkach pod myszki. Razer właśnie zaprezentował kolejny taki gadżet, który nazywa się Razer Goliathus Chroma. Jest to podkładka pod mysz wyposażona w podświetlenie RGB, które prezentuje aż 16,8 mln kolorów i można je dowolnie programować.

Produkt współpracuje bowiem z oprogramowaniem Synapse 3 Beta. Dzięki temu użytkownik może sychronizować podświetlenie klawiatury, myszki oraz samej podkładki, tworząc ciekawe efekty wizualne. Sama podkładka dostosowana jest do wszystkich sensorów oraz ustawień czułości, zaś gumowa spodnia część zapobiega jej przesuwaniu się po stole.

Podkładka powstała w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to model standardowy o wymiarach 25 x 35 cm i jest już dostępny w sprzedaży w cenie 39,99 dolarów. W drugim kwartale dołączy do niego model powiększony, który ma wymiary 30 x 91 cm i jak widać na poniższym zdjęciu, pomieści także klawiaturę.

Razer Goliathus Chroma

Razer Goliathus Chroma

Razer Goliathus Chroma

Razer Goliathus Chroma

Źródło: Razer.com

You may also like...