Razer Phone 2 dostępny w Microsoft Store

Najnowszy gamingowy smartfon Razera będzie można kupić online. Razer Phone 2 pojawi się w ofercie internetowego sklepu Microsoft Store.

Parę dni temu Razer zaprezentował kolejną generacje smartfona zaprojektowanego z myślą o graczach. Nowy model otrzymał kilka zmian, takich jak tylny panel ze szkła, zapewniający możliwość bezprzewodowego ładowania sprzętu.

Ma także podświetlane logo na pleckach, wyposażone w technologię Chroma RGB, które można dowolnie spersonalizować. Użytkownik może m.in., wykorzystać je do powiadomień, przypisując określone kolory odpowiednim działaniom. Wówczas po kolorze będzie można od razu rozpoznać czego dotyczy otrzymane powiadomienie.

Smartfon poprawiono także w zakresie obrazu, dźwięku i wydajności. Przednie głośniki są obecnie woodoodporne i brzmią lepiej. Wyświetlacz ma lepszy HDR, a pod maskę trafił Snapdragon 845.

Razer Phone 2 nie jest jeszcze dostępny w we wszystkich sklepach, dlatego Microsoft postanowił ułatwić jego zakup, oferując go online. Produkt trafił bowiem do oferty internetowego sklepu Microsoft Store, w cenie 799,99 dolarów. Jego sprzedaż rozpocznie się od 22 października. W tym samym sklepie można też nabyć poprzednią generację tego modelu w cenie o 100 dolarów niższej. A jeśli nie chcecie sprzętu Razera, to w ofercie sklepu jest również Galaxy Note 9 w cenie 999 dolarów.

Razer Phone 2

Źródło: Microsoft.com

You may also like...