Razer Phone zrobi nam lepsze zdjęcia

Razer zapowiada aktualizację oprogramowania aparatu w swym najnowszym smartfonie Razer Phone. Dzięki niej, będzie on robił zdjęcia w znacznie lepszej jakości.

Razer Phone, który kilka dni temu pojawił się w sprzedaży, jest wprawdzie sprzętem adresowanym do graczy, ale to również całkiem porządny smartfon. Można go używać tak jak każdy inny telefon, np. do robienia zdjęć.

Wkrótce ich jakość powinna być znacznie lepsza, gdyż producent planuje wprowadzenie w tym zakresie pewnych ulepszeń. Min-Liang Tan, dyrektor generalny Razera poinformował o rozpoczęciu prac nad nowym oprogramowaniem sterującym dla aparatu głównego. Przypomnę, że telefon posiada dwa 12 MP sensory; jeden szerokokątny z przysłoną f/1.7, drugi natomiast to teleobiektyw z przysłoną f/2.6.

Nowe oprogramowanie usprawni działanie aparatu, m.in., poprzez zwiększenie prędkości działania migawki oraz podniesie jakość fotografii wykonywanych przy słabym oświetleniu. Warto dodać, że jest to już kolejne usprawnienie działania tego elementu. Kilka dni temu producent udostępnił aktualizację, która poprawia jego stabilność oraz dokładność działania.

Na udostępnienie aktualizacji musimy jednak poczekać parę miesięcy i w tym roku raczej jej nie dostaniemy. A przykłady zdjęć robionych tym telefonem, możecie znaleźć na Facebooku szefa Razera.

Razer Phone

Źródło: Facebook.com

You may also like...