Razer Wildcat – nowy kontroler do Xboxa One

Podczas trwających właśnie w Seattle targów PAX Prime, Razer zaprezentował swe najnowsze akcesorium przeznaczone do konsoli Xbox One. Jest nim rozbudowany, a przy tym bardzo drogi kontroler Wildcat.

Xbox One posiada już kilka kontrolerów dedykowanych do określonych gatunków gier wideo, ale Razer uważa, że konsola potrzebuje jeszcze jednego modelu. Podczas PAX Prime pokazała więc model Wildcat, który został stworzony do gier wymagających współzawodnictwa, czyli krótko mówiąc produkcji sieciowych. Wildcat zapewniać ma graczom przewagę nad konkurencją, dlatego jego konstrukcja jest aż o 25% lżejsza od standardowego pada Xboxa One. Dzięki temu wygodniej się go trzyma, a dłonie mniej się męczą. Kontroler ma także cztery dodatkowe przyciski, pod które można przypisać dowolne funkcje, takie jak np. zmianę profili, regulację poziomu głośności chata, lub wyciszenie dźwięku.

Obudowa została także pokryta gumowaną powierzchnią, podobnie jak górna powierzchnia analogowych grzybków. Dzięki temu pad pewniej trzyma się w dłoniach, zaś palce nie ślizgają się po analogach.

Wildcat pojawi się w sklepach już w październiku, jednak cena może odstraszyć wielu jego potencjalnych nabywców, bowiem wyniesie aż 150 dolarów. W Europie będzie to zapewne w okolicach 700 zł, czyli połowa ceny konsoli Xbox One, którą możecie kupić już poniżej 1400 zł. Dodam, że standardowy Xbox One kontroler można kupić już za około 180 zł.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...