Reach Go: szybki powerbank o dużej pojemności

Firma MOS w październiku wprowadzi do sprzedaży najnowszy model powerbanka Reach Go. Produkt dysponuje aż 15000 mAh baterią i został wyposażony w specjalny kontroler, który pozwala bardzo szybko naładować podłączone do niego urządzenie.

Reach Go jest gadżetem, które przyda się w momencie gdy wyczerpie się bateria naszego smartfona lub laptopa, a nie ma w pobliżu gniazdka, które umożliwiłoby ich ponowne naładowanie. Ten problem rozwiązuje kosztujący 99 dolarów powerbank o gigantycznej pojemności 15000 mAh, wyposażony w złącze USB Type-C, dwa wejścia USB typ A oraz USB 3.0.

To co go wyróżnia na tle innych powerbankówto 100 W kontroler Etron, który pozwala równocześnie ładować laptopa oraz smartfona i robi to bardzo szybko. Producent zapewnia, że naładowanie baterii laptopa zajmie najwyżej 4 godziny. W dodatku można to robić kilkukrotnie, gdyż w niewielkiej obudowie tego sprzętu znajduje się 15000 mAh akumulator, więc przeciętny smartfon naładujemy nawet pięciokrotnie.

Reach Go dostępny będzie dopiero jesienią, ale warto zaglądać na stronę producenta, gdzie wkrótce zostanie podana dokładna data premiery.

Źródło: Mosorganizer.com

You may also like...